Kiss Virág aranyérmes lett a Laser-Run világbajnokságon

Kiss Virág aranyérmes lett a Laser-Run világbajnokságon

Kiss Virág aranyérmes lett a Laser-Run világbajnokságon A 2017. október 13. és 16. között megrendezett UIPM Laser Run Világbajnokság magyar résztvevője, Kiss Virág (Alba Öttusa SE) egyéni aranyérmet nyert az  U19-es korosztályban. A Dél-Afrikában megrendezett...